Registrace

Konference proběhne ve formátu, jaký umožní aktuální epidemiologická opatření, vždy však v kongresovém sále s „živými“ prezentacemi a diskusemi. V rámci registrace získáte unikátní přístup k online přenosu. Máte tak záruku, že o program nepřijdete, ať už proběhne s možností osobní účasti nebo jako online přenos. Zároveň získáte záznam z konference dostupný ještě čtyři týdny po akci.

On-line přenos
5 450 Kč*
Unikátní přístup k on-line přenosu z akce, který bude dostupný ještě měsíc po jejím skončení. Nabídka zahrnuje také přístup ke konferenčním příspěvkům po akci a možnost pokládat dotazy řečníkům on-line v reálném čase.
Very Early Birds
7 900 Kč*
Konferenční poplatek za jednu osobu. Současně s osobní účastí získáte záznam z konference, který bude dostupný ještě čtyři týdny po akci. Včasně registrovaní účastníci, jejichž platba bude připsána na náš účet do 12. 3. 2021, mají slevu 3 000 Kč ze základní ceny!
Early Birds
8 900 Kč*
Včasně registrovaní účastníci, jejichž platba bude připsána na náš účet do 1. 4. 2021, mají slevu 2 000 Kč ze základní ceny!
Skupinová
7 400 Kč*
Při účasti (osobně) dvou a více účastníků z jedné firmy je sleva na vstupné za druhou a každou další osobu 3 500 Kč ze základní ceny!
Základní
10 900 Kč*
Celodenní vstup na konferenci za jednoho účastníka.
Jiný typ účasti
Řečníci a panelisté, novináři a zástupci partnerů po předchozí dohodě s organizátory.

* uvedené ceny jsou bez DPH